www.psm1st.art.pl

 

 

 

 

 

 

Strona główna


O szkole


Specjalizacje


Zasady rekrutacji


Nasze Zespoły


Nasze Chóry


Kalendarz Imprez


Osiągnięcia


Plan zajeć


Galeria


Kontakt


Statut Szkoły i WSO


Sprawy organizacyjne - rok szkolny 2017/2018


XI Gitaromania


VI Transgraniczny Przegląd Muzyki Popularno-Rozrywkowej 24-25.03.2017


TRANSGRANICZNE WARSZTATY ORKIESTROWE


Konkurs "Muzyka Mistrzów"
27 - 28.04.2015


COMENIUS


Instrumenty zakupione ze środków MKiDN


Partnerzy szkoły


Instytucje wspierające


O nas w prasie


Biuletyn Informacji Publicznej


Inwestycje


Rada Rodziców


Rezultaty projektów finansowanych ze środków UE


 

Projekty edukacyjne finansowane ze środkow UE

Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego

 

Informacje


2017-11-06

UWAGA!!! Poszukujemy nauczyciel gry na saksofonie w wymiarze 4 godzin tygodniowo...

>> więcej

 

2017-10-03

Dnia 7 października 2017 o godz.16:00 zapraszamy na Międzynarodowy Dzień Muzyki do OSP Piechowicach, ul. Szkolna 4. Orga...

>> więcej

 

2017-09-14

Uwaga! zebranie Rodziców dzieci chętnych do uczestniczenia w zajęciach rytmicznych klasy "0" w Cieplicach odbędą się 29 ...

>> więcej

 

2017-09-08

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Janiny Garści w Jeleniej Górze i Filia przy SP 11 zaprasza dzieci 5 i 6 letnie na...

>> więcej

 

2011-03-09

UWAGA! RACHUNEK BANKOWY: FUNDUSZ MUZYCZNY 09 1010 1674 0038 1213 9134 0000 RADA RODZICÓW: 11 1020 2124 0000 8...

>> więcej

 


Hosted by TENET (Jelenia Góra)

 

 

   
   
 

 

Konkurs "Muzyka Mistrzów"


KONKURSU „MUZYKA MISTRZÓW”

DES INTERNATIONALEN WETTBEWERBES „DIE MUSIK DER MEISTER“

27 - 28.04.2015

 

PROTOKÓŁ

Konkurs „Muzyka Mistrzów"

Jelenia Góra 27 - 28 kwietnia 2015r.

W Jeleniej Górze w dniach od 27 do 28 kwietnia  2015 r. miał miejsce  Konkurs „Muzyka Mistrzów" ramach którego odbyły się przesłuchania konkursowe w trzech grupach- soliści oraz  w kategorii  zespoły.

I grupa: pierwszy i drugi rok nauki (lub 7,8,9 lat)
II grupa: trzeci i czwarty rok nauki (lub 10,11,12 lat)
III grupa: piąty i szósty rok nauki (lub 13,14 i 15 lat)

Jury w składzie:                                                                  

1.      Elżbieta Nawarecka  - przewodniczący                                      

2.      Andrzej Mokry                                                               

3.      Tomasz Stocki                                                                                                               

przesłuchało w grupie I -  8,  w grupie II - 21, w grupie III - 9 uczestników  oraz 4 zespoły  i przyznało następujące nagrody:

GRUPA I

I nagroda i Grand Prix

Ligia Nowak - harfa - OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we  Wrocławiu    nauczyciel:  Magdalena Czopka   - 25 pkt.

I nagroda ex - aequo

Oliwier Barczyński - fortepian  - PSM I i II st. im. S. Moniuszki w Jeleniej Górze  nauczyciel: Danuta Cel -  24 pkt.

 II nagroda

 

Anastasia Pozeg - fortepian - „Musikschule - Musica via regia - Ljudmila Büchner" w Görlitz nauczyciel: Ljudmila Büchner  - 23 pkt.

III nagroda ex - aequo

Stefania Boguska - fortepian - PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze nauczyciel: Violetta Aftanas - Dąbek - 22,33 pkt.

 Marcelina Wróblewska - skrzypce  - PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze nauczyciel: Lucyna Pawlak, akompaniament; Robert Wróblewski - 22,33 pkt.

 Katarzyna Moskwa - fortepian - PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze nauczyciel: Joanna Chek - 22,33 pkt.

Wyróżnienie    ex-aequo

Vanessa  Steyer - fortepian - PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze nauczyciel: Violetta Aftanas - Dąbek - 21 pkt.

 Anna  Miró - Szymańska  fortepian - PSM I i II st. im. S. Moniuszki w Jeleniej Górze  nauczyciel: Urszula Smolska - 20,67 pkt.

 GRUPA II

I nagroda ex - aequo

Barbara Kaźmierczak - wiolonczela  OSM I st. nr 3 w Zespole Szkół nr 20  im. prof. Marii Zduniak we Wrocławiu nauczyciel: Agnieszka Szykuła akompaniament: Małgorzata Chronowska - 24,67 pkt.

 Natalia Sperczyńska - fortepian    OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu nauczyciel: Mikołaj Ferenc -24,67 pkt.

Vanessa Pozeg - fortepian  „Musikschule - Musica via regia - Ljudmila Büchner" w Görlitz  nauczyciel: Ljudmila Büchner - 24,33 pkt.

Julia Nazdrowicz - flet  PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze nauczyciel: Elżbieta Płachciak akompaniament: Daria Wyrostek - Pelc - 24 pkt.

 Oliwia Wiśniewska - skrzypce   ZSM w Wałbrzychu  nauczyciel: Karolina Cel  akompaniator: J. Owczarz -  23,67 pkt.

II  nagroda ex - aequo

Alicja Truchanowicz - fortepian   PSM I i II st. im. S. Moniuszki w Jeleniej Górze nauczyciel: Joanna Popek - 23,33 pkt.

Hanna Moreau - fortepian   PSM I i II st. im. S. Moniuszki w Jeleniej Górze nauczyciel: Joanna Popek - 23 pkt.

 Matylda Skolimowska - fortepian  PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze nauczyciel: Irina Oleszkiewicz - 23 pkt.

 Zuzanna Pietras - flet   PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze nauczyciel: Elżbieta Płachciak akompaniament - Joanna Chek - 22,67 pkt.

 Jakub Pietrzak - gitara PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze nauczyciel:  Artur Koza - 22,67 pkt.

III  nagroda ex - aequo

Krzysztof Chmiel - fortepian  PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze nauczyciel: Danuta Cel - 22,33 pkt.

 Katarzyna Iwanek - skrzypce PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze nauczyciel: Marta Jędruch  akompaniament: Joanna Chek -  22 pkt.

 Adam Chromik - gitara  PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze nauczyciel: Marek Mikulski - 22 pkt.

Julianna Pętlicka -  fortepian PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze nauczyciel: Ewa Pieńkowska - 22 pkt.

Laurenz Nixdorf  - fortepian  „Musikschule - Musica via regia - Ljudmila Büchner" w Görlitz nauczyciel: Ljudmila Büchner - 21,67 pkt.

Oliwia Gałka - fortepian    PSM I i II st. im. S. Moniuszki w Jeleniej Górze nauczyciel: Joanna Chek - 21,67 pkt.

Bartłomiej Daraż - fortepian  ZSM im. S. Moniuszki w Wałbrzychu nauczyciel: Ewa Bardzik - 21,67 pkt.

Wyróżnienie    ex-aequo

Zuzanna Golis - fortepian    PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze  nauczyciel: Ewa Pieńkowska - 21 pkt.

 Jan Kajetan Kwiatkowski - gitara  SM I st. w Witowicach  nauczyciel: Łukasz Figiel - 21 pkt.

GRUPA III

I nagroda ex - aequo

Martyna Mach - fortepian  ZSM im. S. Moniuszki w Wałbrzychu nauczyciel: Edyta Sługocka - 24 pkt.

 Kacper Andrzejewski - fortepian    ZSM im. S. Moniuszki w Wałbrzychu  nauczyciel: Violetta Mrozińska - 23,67 pkt.

 Aleksandra Gruszka - gitara  PSM I st. im. J. Elsnera w Brzegu nauczyciel: Łukasz Figiel - 23,67 pkt.

II  nagroda ex - aequo

Jonatan - Płachciak - fortepian PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze nauczyciel: Urszula Smolska - 23 pkt.

 Lukas Bressel  - fortepian „Musikschule - Musica via regia - Ljudmila Büchner" w Görlitz  nauczyciel: Ljudmila Büchner - 23 pkt.

 Krzysztof Łuczywo - fortepian  PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze nauczyciel: Urszula Smolska - 22,67 pkt.

Wyróżnienie ex - aequo

Julia Grzywacz - flet  PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze nauczyciel: Elżbieta Płachciak - 21,33 pkt.

 Bartłomiej Paprotny - akordeon   PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze  nauczyciel: Robert Wróblewski - 21 pkt.

 ZESPOŁY:

I nagroda i Grand Prix

Duet Ligia Nowak - harfa  i Karolina Wojsznis  - fortepian OSM I i II st. im. K. Szymanowskiego we  Wrocławiu nauczyciele:  Magdalena Czopka   i Agnieszka Wachowicz  - 25 pkt.

I nagroda ex - aequo

Duet fortepianowy:  Krzysztof Łuczywo, Jonatan Płachciak  PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze nauczyciel: Urszula Smolska - 24 pkt.

II nagroda

Duet Zuzanna Lisowska - skrzypce, Zuzanna Zdanowicz - wiolonczela  ZSM w Legnicy  nauczyciel: Ryszard Wachowski - 23 pkt.

Wyróżnienie

 Zespół kameralny : Martyna Pelc, Milena Paszkowska, Katarzyna Flig, Eryk Coldman,  Damian Szymański PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze nauczyciel: Daria Wyrostek - Pelc - 20,33 pkt.

 

 

 

Do pobrania ( download ):

Regulamin     Karta uczestnictwa     Das Reglement     Anmeldeformular


 

 

 


 

 

strony internetowe - an-net.pl