www.psm1st.art.pl

 

 

 

 

 

 

Strona główna


O szkole


Specjalizacje


Zasady rekrutacji


Nasze Zespoły


Nasze Chóry


Kalendarz Imprez


Osiągnięcia


Plan zajeć


Galeria


Kontakt


Statut Szkoły i WSO


Sprawy organizacyjne - rok szkolny 2017/2018


XI Gitaromania


VI Transgraniczny Przegląd Muzyki Popularno-Rozrywkowej 24-25.03.2017


TRANSGRANICZNE WARSZTATY ORKIESTROWE


Konkurs "Muzyka Mistrzów"
27 - 28.04.2015


COMENIUS


Instrumenty zakupione ze środków MKiDN


Partnerzy szkoły


Instytucje wspierające


O nas w prasie


Biuletyn Informacji Publicznej


Inwestycje


Rada Rodziców


Rezultaty projektów finansowanych ze środków UE


 

Projekty edukacyjne finansowane ze środkow UE

Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego

 

Informacje


2018-04-18

PROWADZIMY DODATKOWY NABÓR DO FILII PSM - PRZESŁUCHANIE ODBĘDZIE SIĘ 9 maja 2018r. od godz. 16:30. KANDYDATÓW NALEŻY ...

>> więcej

 

2018-04-18

PRZESŁUCHANIE WSTĘPNE DO KLASY I DO PSM W CIEPLICACH ODBĘDZIE SIĘ 23 maja 2018r. od godz. 16:30. KANDYDATÓW NALEŻY ZG...

>> więcej

 

2018-03-23

Badanie przydatności kandydatów do klasy pierwszej do Filii PSM I st. im. J. Garści w Jeleniej Górze mieszczącej się ...

>> więcej

 

2017-11-06

UWAGA!!! Poszukujemy nauczyciel gry na saksofonie w wymiarze 4 godzin tygodniowo...

>> więcej

 

2011-03-09

UWAGA! RACHUNEK BANKOWY: FUNDUSZ MUZYCZNY 09 1010 1674 0038 1213 9134 0000 RADA RODZICÓW: 11 1020 2124 0000 8...

>> więcej

 


Hosted by TENET (Jelenia Góra)

 

 

   
   
 

 

Sprawy organizacyjne - rok szkolny 2017/2018


 

 

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH KANDYDATÓW DO KLASY I
ROK SZKOLNY 2018/2019

 

1.      Marta Adamczak

2.      Magdalena Adamczak

3.      Martyna Banasik

4.      Lena Bednarek

5.      Tymoteusz Bigda

6.      Antoni Dubowik

7.      Weronika Duda

8.      Amelia Faltyńska

9.      Natalia Fornal

10.  Bartosz Herba

11.  Mikołaj Indyk

12.  Marcel Kaziszyn

13.  Ada Konopa

14.  Maja Korczyńska

15.  Maciej Kraiński

16.  Mikołaj Kusa

17.  Maksymilian Leś

18.  Monika Lercher

19.  Weronika Lewkowicz

20.  Krystyna Morawska

21.  Kinga Naciskała

22.  Julia Nogieć

23.  Hanna Ostrowska

24.  Ignacy Rokita

25.  Zuzanna Skowrońska

26.  Anna Soszyńska

27.  Dominik Szymański

28.  Katarzyna Tkacz

29.  Gabriela Wojsiat

30.  Leon Wieczorek

 

 

 

strony internetowe - an-net.pl