www.psm1st.art.pl

 

 

 

 

 

 

Strona główna


O szkole


Specjalizacje


Zasady rekrutacji


Nasze Zespoły


Nasze Chóry


Kalendarz Imprez


Osiągnięcia


Plan zajeć


Galeria


Kontakt


Statut Szkoły i WSO


Sprawy organizacyjne - rok szkolny 2017/2018


XI Gitaromania


VI Transgraniczny Przegląd Muzyki Popularno-Rozrywkowej 24-25.03.2017


TRANSGRANICZNE WARSZTATY ORKIESTROWE


Konkurs "Muzyka Mistrzów"
27 - 28.04.2015


COMENIUS


Instrumenty zakupione ze środków MKiDN


Partnerzy szkoły


Instytucje wspierające


O nas w prasie


Biuletyn Informacji Publicznej


Inwestycje


Rada Rodziców


Rezultaty projektów finansowanych ze środków UE


 

Projekty edukacyjne finansowane ze środkow UE

Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego

 

Informacje


2017-11-06

UWAGA!!! Poszukujemy nauczyciel gry na saksofonie w wymiarze 4 godzin tygodniowo...

>> więcej

 

2017-10-03

Dnia 7 października 2017 o godz.16:00 zapraszamy na Międzynarodowy Dzień Muzyki do OSP Piechowicach, ul. Szkolna 4. Orga...

>> więcej

 

2017-09-14

Uwaga! zebranie Rodziców dzieci chętnych do uczestniczenia w zajęciach rytmicznych klasy "0" w Cieplicach odbędą się 29 ...

>> więcej

 

2017-09-08

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Janiny Garści w Jeleniej Górze i Filia przy SP 11 zaprasza dzieci 5 i 6 letnie na...

>> więcej

 

2011-03-09

UWAGA! RACHUNEK BANKOWY: FUNDUSZ MUZYCZNY 09 1010 1674 0038 1213 9134 0000 RADA RODZICÓW: 11 1020 2124 0000 8...

>> więcej

 


Hosted by TENET (Jelenia Góra)

 

 

   
   
 

 

Osiągnięcia


OSIĄGNIĘCIA W 2017 ROKU


MAJ

XV Igraszki Wiolonczelowe w Oleśnicy
dyplom Małego wirtuoza srebrnej wiolonczeli dla Jędrzeja Kałasa
nauczyciel: Joanna Flieger

KWIECIEŃ

IV Oleśnicki Konkurs Gitarowy "Trenuj wytrwale jak Kamil Stoch"
wyróżnienie: Ania Januszkiewicz
nauczyciel: Adam Ciećko 

IV Olkuski Konkurs Perkusyjny "Młody perkusista"
I  miejsce w grupie I - Martyna Henn
III miejsce w grupie I - Borys Bałwas
nauczyciel: Tomasz Kujawa
akompaniament: Robert Wróblewski 

III Międzynarodowe Forum Młodych Perkusistów we Wrocławiu
III miejsce Eryk Coldman nauczyciel: Tomasz Kujawa 

MARZEC

VI Transgraniczny Przegląd Muzyki Popularno - Rozrywkowej

grupa I 
- Filip Jaguś - fortepian, nauczyciel: Joanna Chek
- Filip Troć - skrzypce, nauczyciel: Marta Jędruch
- Damian Dub - fortepian, nauczyciel: Ewa Ludwicka - Hołodziuk 

- Julia Nazdrowicz - flet, nauczyciel: Elżbieta Płachciak
- Aleksandra Baran - flet , nauczyciel: Elżbieta Płachciak
- Martyna Wiewióra - fortepian ,nauczyciel: Ewa Pieńkowska
- Jakub Iglewski - saksofon , nauczyciel: Witold Pelc

zespoły
- Duet fortepianowy Hanna Wrotna i Michalina Surleta  nauczyciel: Urszula Smolska
- Zespół kameralny  w składzie:
Julia Nazdrowicz - flet    Eryk Coldman - perkusja    Damian Rozkoszny - saksofon      Michalina Gembicka - perkusja   Maja Kot - fortepian    Filip Jaros - skrzypce
nauczyciel: Daria Wyrostek - Pelc

OSIĄGNIĘCIA W 2016 ROKU

GRUDZIEŃ

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wyniki w nauce za rok 2015/2016:
Eryk Coldman - perkusja uczeń Pana Tomasza Kujawy
Michalina Gembicka - perkusja uczennica Pana Tomasza Kujawy
Julia Nazdrowicz - flet uczennica Pani Elżbiety Płachciak
Jonatan Płachciak  - absolwent - fortepian uczeń Pani Urszuli Smolskiej 

MAJ

XI Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów w Świdnicy
GRAND PRIX i tytuł Złotej Rączki w kat. klasy II
Stefania Boguska
nauczyciel: Violetta Aftanas - Dąbek 

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny dla ucznió szkół muz. I st. Bukolikowe Bajania 3
wyróżnienie: Filip Jaguś
nauczyciel: Joanna Chek 

Wiosenne Muzykowanie pamięci Janiny Garści - VII Chcrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów
wyróżnienie: Filip Jaguś
nauczyciel: Joanna Chek 

XIV Igraszki Wiolonczelowe w Oleśnicy
wyróżnienie I st.  - Jędrzej Kałas
nauczyciel: Katarzyna Ćwiertnia

"Alla Polacca" II Ogólnopolski Festiwal Pianistyczny w Warszawie
Laureat - Stefania Boguska
nauczyciel: Violetta Aftanas - Dąbek 

XVI Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych dla szkół muzycznych I st. w Jeleniej Górze
I miejsce w kategorii III Jonatan Płachciak i Krzysztof Łuczywo
nauczyciel: Urszula Smolska
wyróżnienie w kategorii I Hanna Wrotna i Michalina Surleta
nauczyciel: Urszula Smolska 

 

SZKOLNY KONKURS SOLFEŻOWY Cieplice

kl.IV/6

I miejsce:  Goetze Hanna, Troć  Jakub

II miejsce: Holek Kinga, Wiewióra Martyna, Zawada Julia

III miejsce:  Łukaszewicz Julia, Rychlewski Michał

wyróżnienie:  Domagała Tomasz, Kot Maja

kl. V/6
I miejsce:  Filip Jaros, Kacper Ledzion
III miejsce: Dominik Waldanowski, Julia Nazdrowicz, Jakub Pietrzak.
wyróżnienie: Piotr Łuszczyszyn

kl. II /4
I miejsce: Amelia Radyno
II miejsce: Jakub Iglewski, Damian Rozkoszny
III miejsce: Szymon Kałas

kl. III/4

I miejsce: Mateusz Zubacz

II miejsce: Sara Przedzinkowska

III miejsce: Patrycja Żygadło

SZKOLNY KONKURS SOLFEŻOWY FILIA

Kl. IV/6
I miejsce: Mikulska Julia, Pietras Zuzanna
II miejsce: Młynarczyk Oliwia
III miejsce: Hoffmann Edyta
wyróżnienie: Chmiel Krzysztof

Kl. V/6
I miejsce: Iwanek Katarzyna
II miejsce: Skolimowska Matylda
III miejsce: Golis Zuzanna, Mielech Milena, Pętlicka Julianna

 

KWIECIEŃ

III Konkurs Pianistyczny dla dzieci i młodzieży pod honorowym patronatem Rafała Blechacza 
wyróżnienie - Stefania Boguska
nauczyciel: Violetta Aftanas - Dąbek 

XI Dolnośląskie Miniaturowe Zamgania Flecistów w Lubaniu

II miejsce w kategorii II Aleksandra Baran i Zuzanna Pietras
III miejsce w kategorii II Amelia Rusnak
II miejsce w kategorii III Julia Nazdrowicz
III miejsce w kategorii III Julia Grzywacz
nauczyciel: Elżbieta Płachciak 

III Olkuski Konkurs Perkusyjny "Młody Perkusista"
wyróżnienie grupa II - Patryk Lewkowicz
nauczyciel: Tomasz Kujawa 

MARZEC

XIV Międzyszkolny Konkurs Miniatur w Lubaniu
I miejsce kat. II gr. I - Natalia Mikulska
I miejsce kat. II gr. III - Adam Chromik
nauczyciel: Marek Mikulski 

VIII Zachodniopomorski Konkurs Perkusyjnych uczniów szkół muzycznych I stopnia
II miejsce: Małgorzata Przybyła
III miejsce: Eryk Coldman
wyróżnienie: Michalina Gmebicka
nauczyciel: Tomasz Kujawa 

Forum Młodych Pianistów im. Gertrudy Konatowskiej w Poznaniu
III miejsce: Stefania Boguska
nauczyciel: Violetta Aftanas - Dąbek 

STYCZEŃ

VII Międzynarodowy Konkurs "Młody Wirtuoz" w ramach XI Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic" Sanok 2016
Tutuł Złotego Wirtuoza - Stefania Boguska
Nauczyciel: Violetta Aftanas - Dąbek 

 

XV Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Goerlitz
III miejsce  w grupie wiekowej III w kategorii fortepian duo
Jonatan Płachciak i Krzysztof Łuczywo
nauczyciel: Urszula Smolska

III miejsce w grupie wiekowej Ia w kategorii fortepian solo
Stefania Boguska
nauczyciel: Violetta Aftanas - Dąbek


OSIĄGNIĘCIA W 2015 ROKU

GRUDZIEŃ

Międzyszkolne Konfrontacje Instrumentów Dętych "Etiuda 2015" w Jeleniej Górze
I miejsce: Julia Nazdrowicz
II miejsce: Aleksandra Baran
wyróżnienie: Zuzanna Pietras
nauczyciel: Elżbieta Płachciak

LISTOPAD

X Ogólnopolski Konkurs perkusyjny im. B. Lewańskiego w Toruniu
I miejsce w grupi III - Eryk Coldman
Wyróżnienie w Grupie I - Patryk Lewkowicz
Nauczyciel: Tomasz Kujawa    akompaniament: Robert Wróblewski 

I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny "I Pierwszak może być mistrzem" w Warszawie
Tytuł Arcymistrza - Filip Jaguś
Nauczyciel: Joanna Chek 

WRZESIEŃ 

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wyniki w nauce za rok 2014/2015:
Eryk Coldman - perkusja uczeń Pana Tomasza Kujawy
Jonatan Płachciak  - fortepian uczeń Pani Urszuli Smolskiej

KWIECIEŃ

Międzynarodowe Forum Młodej Perkusji Konkurs dla solistów we Wrocławiu

II miejsce - Eryk Coldman 
nauczyciel : Tomasz Kujawa 

Konkurs "Muzyka Mistrzów"Jelenia Góra

GRUPA I

III nagroda ex - aequo
Stefania Boguska - fortepian - nauczyciel: Violetta Aftanas - Dąbek 
Marcelina Wróblewska - skrzypce  - nauczyciel: Lucyna Pawlak, akompaniament; Robert Wróblewski 
Katarzyna Moskwa - fortepian -  nauczyciel: Joanna Chek 

Wyróżnienie
Vanessa  Steyer - fortepian - nauczyciel: Violetta Aftanas - Dąbek

GRUPA II
I nagroda
Julia Nazdrowicz - flet - nauczyciel: Elżbieta Płachciak akompaniament: Daria Wyrostek - Pelc

II  nagroda ex - aequo 
Matylda Skolimowska - fortepian -  nauczyciel: Irina Oleszkiewicz 
Zuzanna Pietras - flet  - nauczyciel: Elżbieta Płachciak akompaniament - Joanna Chek 
Jakub Pietrzak - gitara -  nauczyciel: Artur Koza

III  nagroda ex - aequo

Krzysztof Chmiel - fortepian  nauczyciel: Danuta Cel
Katarzyna Iwanek - skrzypce nauczyciel: Marta Jędruch  akompaniament: Joanna Chek 
Adam Chromik - gitara nauczyciel: Marek Mikulski 
Julianna Pętlicka -  fortepian nauczyciel: Ewa Pieńkowska

Wyróżnienie    ex-aequo
Zuzanna Golis - fortepian - nauczyciel: Ewa Pieńkowska                           

GRUPA III

II  nagroda ex - aequo
Jonatan - Płachciak - fortepian - nauczyciel: Urszula Smolska
Krzysztof Łuczywo - fortepian - nauczyciel: Urszula Smolska

Wyróżnienie ex - aequo
Julia Grzywacz - flet  -  nauczyciel: Elżbieta Płachciak
Bartłomiej Paprotny - akordeon  - nauczyciel: Robert Wróblewski

ZESPOŁY:

I nagroda ex - aequo
Duet fortepianowy:  Krzysztof Łuczywo, Jonatan Płachciak nauczyciel: Urszula Smolska

Wyróżnienie
Zespół kameralny : Martyna Pelc, Milena Paszkowska, Katarzyna Flig, Eryk Coldman,  Damian Szymańskinauczyciel: Daria Wyrostek - Pelc

 

II Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny "Młodzi Mistrzowie Perkusji" w Brodnicy 

I miejsce - Michalina Gembicka
nauczyciel: Tomasz Kujawa

II Międzynarodowy Konkurs Gitary Klasycznej w Frydek - Mistek Czechy
wyróżnienie w kat. I - Julia Mikulskawyróżnienie  I st. w kat. II - Ewa Chromiknauczyciel: Marek Mikulski


II Olkuski Konkurs Perkusyjny "Młody Perkusista"
III miejsce w grupie I - Małgorzata Przybyła
nauczyciel: Tomasz Kujawa akompaniamet: Robert Wróblewski

MARZEC

IX Konkurs Pianistyczny "Słupskie spotkanie z muzyką ukraińską"IV miejsce w grupie
II Maksymilian Stafisz
nauczyciel: Irina Oleszkiewicz

 

OSIĄGNIĘCIA W 2014 ROKU

GRUDZIEŃ

X Ogólnopolski Festiwal i Konkurs im. Ł. Pietrzaka "GITAROMANIA"
wyróżnienie w grupie młodszej - Ewa Chromik
nauczyciel: Marek Mikulski

 

MAJ

Konkurs gry na zestawie perkusyjnym i werblu - X Festiwal Rytmu DRUM BATTLE 2014

II miejsce - Eryk Coldman
III miejsce - Michalina Gembicka
nauczyciel: Tomasz Kujawa
 

XIV OGÓLNOPOLSKI KONKURS DUETÓW FORTEPIANOWYCH W JELENIEJ GÓRZE
II miejsce w kategorii II - Jonatan Płachciach i Krzysztof Łuczywo
nauczyciel: Urszula Smolska
wyróżnienie w kategorii II Ewa Jarosz i Maksymiliana Zdzichowska
nauczyciel: Danuta Cel

X DOLNOŚLĄSKIE MINIATUROWE ZMAGANIA FLECISTÓW W LUBANIU
I miejsce w kategorii III - Julia Grzywacz
nauczyciel: Elżbieta Płachciak
III miejsce w kategorii II - Julia Łukaszewicz
nauczyciel: Katarzyna Prokop

 

KWIECIEŃ

XVI Dolnośląski Konkurs Gitarowy w Kłodzku - GITARIADA 2014
wyróżnienie w kategorii I - Julia Mikulska
wyróżnienie w kategorii III - Ewa Chromik
nauczyciel: Marek Mikulski 

 

VII Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Szczecinie

wyróżnienie w grupie I - Małgorzata Przybyła
wyróżnienie w grupie II - Eryk Coldman
nauczyciel: Tomasz Kujawa

 

XII Międzyszkolny Konkurs Miniatur w Lubaniu

II miejsce kategoria II grupa I Paulina Górska, nauczyciel: Michał Jakubowski
I miejsce kategoria II grupa III Maksymilian Wieczorek, nauczyciel: Michał Jakubowski
I miejsce kategoria II grupa I Julia Mikulska, nauczyciel: Marek Mikulski
II miejsce kategoria II grupa I Wiktor Rzadkowski, nauczyciel: Jakub Małycha
II miejsce kategoria II grupa I Jakub Pietrzak - nauczyciel: Artur Koza
II miejsce kategoria I grupa II Marcin Pękala - nauczyciel: Karolina Cel
II miejsce kategoria I grupa II Hanna Laszkiewicz - nauczyciel: Karolina Cel 
I miejsce kategoria I grupa II myriam Kerboua - nauczyciel: Ludmila Solowiewicz 


OSIĄGNIĘCIA W 2013 ROKU

 

LISTOPAD

 

II Konkurs Gitary Klasycznej w ramach XVI Warsztatów Gitarowych w Namysłowie
III miejsce - Julia Mikulska
nauczyciel: Marek Mikulski

 

IX Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. Bernarda Lewańskiego dla uczniów szkół muzycznych I stopnia
I miejsce - Michalina Gembicka
nauczyciel: Tomasz Kujawa 

 

Transgraniczny Festiwal i Konkurs Muzyki Witolda Lutosławskiego w Jeleniej Górze

Grupa I
I miejsce
Jonatan Płachciak
nauczyciel: Urszula Smolska


II miejsce
Ewa Jarosz
nauczyciel: Danuta Cel


III miejsce ex aequo
Piotr Szarko
nauczyciel: Irina Oleszkiewicz

Wyróżnienie:
Krzysztof Łuczywo
nauczyciel: Urszula Smolska
Matylda Skolimowska - wyróżnienie za wykonanie utworu W. Lutosławskiego
nauczyciel: Irina Oleszkiewicz
Nagroda specjalna Pani prof. Gabrieli Szendzielorz dla Krzysztofa Łuczywo
naucz. Urszula Smolska

Grupa II
II miejsce i wyróżnienie za wykonanie utworu W. Lutosławskiego
Szymon Chmiel
nauczyciel: Danuta Cel



 

MARZEC 

Dobrochna Łątka - I miejce

Aleksandra Jarosz - I miejsce

Adam Chromik - II miejsce

Ewa Chromik - I miejsce

Julia Mikulska - I miejsce

Igor Januszkiewicz - III miejsce

w XI Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę w Zgorzelcu 

nauczyciel: Marek Mikulski

 

Hanna Laszkiewicz - III miejce

Marcin Pękala - III miejsce

Olga Górska - III miejsce

w XI Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę w Zgorzelcu

nauczyciel: Karolina Cel



 

OSIĄGNIĘCIA W 2012 ROKU


 

 

PAŹDZIERNIK

Aureliusz Miszczyk uczeń klasy fortepianu Pani Joanny Chek został przyjęty do grona uczestników programu Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci o uzdolnieniach muzycznych  w roku szkolnym 2012/2013

 

MAJ

VII Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów w Świdnicy
III miejsce i tytuł Złotej Rączki w kategorii klas II
Jonatan Płachciak
nauczyciel: Urszula Smolska

Tytuł Srebrnej Rączki:
Maksymiliana Zdzichowska - nauczyciel: Danuta Cel
Matylda Skolimowska - nauczyciel: Irina Oleszkiewicz

Tytuł Złotej Rączki i wyróżnienie:
Krzysztof Łuczywo
nauczyciel: Urszula Smolska

XII Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze

II miejsce: Maksymiliana Zdzichowska i Patryk Kozak
nauczyciel: Danuta Cel
 
wyróżnienie w kategorii I Ewa Jarosz
nauczyciel: Danuta Cel

wyróżnienie w kategorii I  Julia Stefaniak
 nauczyciel: Danuta Cel

Festiwal Gitarowy Ivana Ballu 2012 - Słowacja
I miejsce w kategorii I Ewa Chromik
nauczyciel: Marek Mikulski


V Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów "Wiosenne muzykowanie pamięci Joanny Garści"
I nagroda w grupie II - sekcja klawiszowa Aureliusz Miszczyk
nauczyciel: Joanna Chek

 

KWIECIEŃ

XIV Dolnośląski Konkurs Gitarowy GITARIADA 2012
wyróżnienie w kategorii I - Ewa Chromik
nauczyciel: Marek Mikulski

 

Konkurs "Muzyka Polska"

III miejsce ex - aequo w grupie I
Ida Kobielska - nauczyciel: Danuta Cel
Weronika Migda - nauczyciel: Irina Oleszkiewicz

wyróżnienia ex - aequo w grupie I:
Krzysztof Łuczywo - nauczyciel: Urszula Smolska
Szymon Chmiel - nauczyciel: Danuta Cel
Maja Grzybek - nauczyciel: Anna Pietrzak
Natalia Jasińska - nauczyciel: Marta Jędruch

II miejsce w grupie II - Aureliusz Miszczyk
wyróżnienie w w grupie II - Karolina Białachowska
uczniowie Pani Joanny Chek


X Międzyszkolny Konkurs Miniatur w Lubaniu
II miejsce w kategorii I grupa II - skrzypce
Hanna Laszkiewicz
nauczyciel: Karolina Cel

I miejsce w kategorii II grupa I - gitara
Adam Chromik
I miejsce w kategorii II grupa II - gitara
Ewa Chromik
II miejsce w kategorii II grupa II - gitara
Kacper Żeliszewski
II miejsce w kategroii II grupa II - gitara
Dobrochna Łątka
uczniowie Marka Mikulskiego

LUTY

XVII Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny - Stefańskiej w Żaganiu
III miejsce w grupie I
Aureliusz Miszczyk
nauczyciel: Joanna Chek

STYCZEŃ

11 Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Goerlitz/Zgorzelec
II miejsce w kategorii fortepian solo - Krzysztof Łuczywo
nauczyciel: Urszula Smolska


III miejsce w kategorii fortepian duety - Jowita Małenda i Joanatan Płachciak
nauczyciel: Urszula Smolska

II miejsce - Patryk Kozak
II miejsce - Szymon Chmiel
III miejsce - Ewa Jarosz
III miejsce - Ida Kobielska
uczniowie Pani Danuty Cel


 


OSIĄGNIĘCIA W 2011 ROKU


 

LISTOPAD

V Międzynarodowy Konkurs Chopinowski dla Dzieci w Jeleniej Górze
Aureliusz Miszczyk otrzymał:
- III nagrodę w kategorii wiekowej A (do lat12)
- nagrodę Prezesa TV Dami za najlepsze wykonanie mazurków
- nagrodę Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Małgorzaty Sekuły - Szmajdzińskiej
- wyróżnienie Karkonoskiego Uniwerstytetu III wieku
- nagrodę Banku PKO BP
- zaproszenie do udziału w 11 Międzynarodowym Festiwalu "Muzyka w świetle księżyca" Pałac Lubostroń, lipiec 2012
nauczyciel: Joanna Chek

 

CZERWIEC

VI Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów "Złota Rączka"

Tytuł Złotej Rączk w kategorii klas I - Krzysztof Łuczywo - III miejsce
nauczyciel: Urszula Smolska

Tytuł Srebrnej Rączki w kategroii klas I
Maksymilian Stafisz
nauczyciel: Irina Oleszkiewicz

Tytuł Srebrnej Rączki w kategorii klas I
Jan Nadzieja
nauczyciel: Danuta Cel

Tytuł Srebrnej Rączki w kategorii klas I
Hubert Wawryca
nauczyciel: Danuta Cel

Tytuł Srebrnej Rączki w kategorii klas II
Jowita Małenda
nauczyciel: Urszula Smolska

Tytuł Srebrnej Rączki w kategorii klas II
Weronika Migda
nauczyciel: Irina Oleszkiewicz

Tytuł Srebrnej Rączki w kategorii klas II
Szymon Chmiel
nauczyciel: Danuta Cel

 

MAJ

XI Ogólnpolski Konkurs Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze

II miejsce w kategorii I
Aleksandra Stefaniak - nauczyciel: Urszula Smolska
i Julia Stefaniak - nauczyciel: Danuta Cel

Wyróżnienie w kategorii I
Jolanta Małenda i Emilia Biegus
nauczyciel: Urszula Smolska

Wielkopolski Konkurs Wykonawczy


IV miejsce w grupie III
Bartosz Czyżewski
nauczyciel: Ludmiła Sołowiewicz
akompaniator: Joanna Chek

 

KWIECIEŃ

V Trangraniczny Przegląd Muzyki Popularno - Rozrywkowej

II miejsce w kategorii soliści - Szymon Chmiel
nauczyciel: Danuta Cel

wyróżnienie w kategorii soliści - Kirył Pietruczuk
nauczyciel: Violetta Aftanas - Dąbek

wyróżnienie w kategroii zespoły dla Filipa i Kiryła Pietruczuków za wykonanie utworu Piotra Czajkowskiego "Trepak"
nauczyciel: Violetta Aftanas - Dąbek

IX Międzyszkolny Konkurs na Miniaturę w Zgorzelcu
I miejsce:
Ewa Chromik
Dobrochna Łątka
Sylwester Kowalewski
II miejsce:
Igor Januszkiewicz
nauczyciel: Marek Mikulski

II miejsce:
Grzegorz Włodarski
nauczyciel: Łukasz Figiel

XIII Świdnickie Konfrontacje Młodych Skrzypków
I miejsce ex-aequo w kategprii klas VI Bartosz Czyżewski
nauczyciel: Ludmiła Sołowiewicz

wyróżnienie w kategorii klas VI Paulina Pazurkiewicz
nauczyciel: Lucyna Pawlak

STYCZEŃ

10 Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Goerlitz/Zgorzelec 2011
III miejsce w II grupie Wiekowej - Piotr Józefczyk
nauczyciel: Joanna Popek

III miejscie - Krzysztof Łuczywo
nauczyciel: Urszula Smolska

XII Dolnośląskie  Kolędowanie  Chórów  Szkół  Muzycznych  I stopnia  w Świdnicy
BRĄZOWY ANIOŁ dla chóru  "Cieplickie Trele"
dyrygent: Monika Frąckiewicz - Motyka
akompaniament: Artur Rulewski

 

 


 

OSIĄGNIĘCIA W 2010 ROKU

 


 

GRUDZIEŃ

II miejsce w konkursie Leo-On-Line 2010 na najciekawszą stronę internetową projektów programu Leonardo da Vinci w kategorii: projekty mobilności

 

WRZESIEŃ

Stypendia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wynki w nauce w roku szkolnym 2009/2010 otrzymali:

Bartosz Czyżewski - skrzypce nauczyciel Ludmiła Sołowiewicz

Karolina Romanów - fortepian nauczyciel Marta Wiewióra

 

MAJ

VIII Igraszki Wiolonczelowe w Oleśnicy

wyróżnienie II stopnia - Hanna Sokolińska
nauczyciel: Joanna Ignatowska

Szkolny Konkurs Wiedzy o Chopinie

I miejsce: Alicja Dąbrowska - nauczyciel: Bożena Domachowska

II miejsce: Daria Bumażnik - nauczyciel: Jolanta Popielarz

III miejsce ex aequo: Joanna Wrona - nauczyciel: Bożena Domachowska
                                             Katarzyna Sadecka - nauczyciel: Bożena Domachowska

IV miejsce ex aequo: Karolina Krzyśków - nauczyciel: Wiesława Tobiasz
                                            Maksymilian Niemczyk - nauczyciel: Bożena Domachowska

 

XX Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze

III miejsce w kategorii I - Ida Kobielska i Emilia Kobielska
nauczyciel: Danuta Cel

III miejsce w kategorii II - Sylwia Murawska i Kirył Pietruczuk
nauczyciele: Ewa Ludwicka - Hołodziuk i Violetta Aftanas - Dąbek

wyróżnienia:
- Emilia Biegus i Jowita Małenda
nauczyciel: Urszula Smolska

- Joanna Michalak i Klaudia Ozimek
nauczyciel: Urszula Smolska

- Kamil Pszeniczny i Karolina Romanów
nauczyciele: Ewa Pieńkowska i Marta Wiewióra

- Zuzanna Rzemińska i Piotr Pawłowski
nauczyciel: Daria Wyrostek - Pelc

 

KWIECIEŃ

XII Festiwal Piosenki Dziecięcej "Ósemka" w Jeleniej Górze

I miejsce - Agnieszka Michałkiewicz
nauczyciel: Monika Frąckiewicz - Motyka

Konkurs "Muzyka Polska"

Kamil Pszeniczny - III miejsce w gr. I
nauczyciel: Ewa Pieńkowska

Piotr Pawłowski - III miejsce w gr. I
nauczyciel: Daria Wyrostek - Pelc

Aureliusz Miszczyk - wyróżnienie w gr. I
nauczyciel: Joanna Chek

Oliwia Gutowska - wyróżnienie w gr. I oraz nagroda za najlepsze wykonanie utworu Marty Ptaszyńskiej - "Krążące planety"
nauczyciel: Irina Oleszkiewicz

Kirył Pietruczuk - III miejsce w gr. II oraz nagroda za najlepsze wykonanie utworu Marcina Głucha "Kulig z Lubostroniu"
nauczyciel: Violetta Aftanas - Dąbek

Karolina Romanów - wyróżnienie w gr. II oraz nagroda prof. Andrzeja Pikula za najlepsze wykonanie utworu Krystyny Moszumańskiej - Nazar - Bagatela nr 4 nauczyciel: Matra Wiewióra

MARZEC

VIII Międzyszkolny Konkurs Miniatur w Lubaniu

wiolonczela:
I miejsce - kategoria I - grupa I
Hanna Sokolińska
nauczyciel: Joanna Ignatowska

gitara:
I miejsce - kategoria II - grupa I
Ewa Chromik
nauczyciel: Marek Mikulski

II miejsce - kategoria II - grupa II
Sylwester Kowalewski
nauczyciel: Marek Mikulski

II miejsce - kategoria II - grupa II
Magdalena Wilk
nauczyciel: Łukasz Figiel

II miejsce - kategoria II - grupa II
Grzegorz Włodarski
nauczyciel: Łukasz Figiel

III miejsce - kategoria II - grupa III
Tamara Cichoń
nauczyciel: marek Mikulski

XII Świdnickie Konfrontacje Młodych Skrzypków szkół muzycznych I st.

II miejsce w kategorii klas VI
Alicja Dąbrowska
nauczyciel: Marta Jędruch

wyróżnienie w kategrii klas V
Paulina Pazurkiewicz
nauczyciel: Lucyna Pawlak

wyróżnienie w kategorii klas V
Bartosz Czyżewski
nauczyciel: Ludmiła Sołowiewicz


 

STYCZEŃ

IX Niemiecko - Polski Konkurs Pianistyczny "Hillera" Goerlitz/Zgorzelec

III miejsce w II grupie wiekowej w kategroii fortepian solo
Magdalena Mydłowska
nauczyciel: Urszula Smolska
III miejsce w grupie wiekowej 1b w kategroii duety
Joanna Michalak / Karolina Ozimek
nauczyciel: Urszula Smolska

XI Dolnośląskie Kolędowanie w Świdnicy

Złoty Anioł oraz nagroda Prezydenta Miasta Świdnicy
Chór "Cieplickie Trele"
prowadzenie: Monika Frąckiewicz - Motyka

 


OSIĄGNIĘCIA W 2009 ROKU


 

MAJ

Szkolny Konkurs Instrumentów Dętych "Małe Formy"
I miejsce - Ewa Skoczeń - nauczyciel: Katarzyna Prokop
II miejsce i nagroda uczniów - Elżbieta Zubowicz - nauczyciel: Katarzyna Prokop
III miejsce - Iwo Wieczorek - nauczyciel: Witold Pelc
III miejsce - Katarzyna Zmysłowska - nauczyciel: Katarzyna Prokop
wyróżnienie:
Wiktoria Sewastjanik - nauczyciel: Katarzyna Prokop
Klaudia Konon - nauczyciel: Katarzyna Prokop

IV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding" w Warszawie
Grand Prix - Sulamita Ślubowska
nauczyciel: Ludmiła Sołowiewicz
akompaniament: Joanna Chek

IX Międzyszkolny Konkurs Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze
III miejsce w kategorii II
Sylwia Murawska - nauczyciel: Ewa Ludwicka - Hołodziuk
Kirył Pietruczuk - nauczyciel: Violetta Aftanas - Dąbek
&
Kamil Pszeniczny - nauczyciel: Ewa Pieńkowska
Karolina Romanów - nauczyciel: Marta Wiewióra

wyróżnienie:
Karolina Ozimek & Joanna Michalak
nauczyciel: Urszula Smolska


V Lubuskie Spotkania Gitarowe w Zielonej Górze
I miejsce - Filip Cel
nauczyciel: Marek Mikulski


KWIECIEŃ

Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu
II miejsce - Sulamita Ślubowska
nauczyciel: Ludmiła Sołowiewicz
akompaniament: Joanna Chek

MARZEC

XI Świdnickie Konfrontacje Młodych Skrzypków
I miejsce w kategorii klas VI - Sulamita Ślubowska
nauczyciel: Ludmiła Sołowiewicz
akompaniament: Joanna Chek

VII Międzyszkolny Konkurs na Miniaturę uczniów klas gitary

I miejsce w I grupie - Sylwester Kowalewski
nauczyciel: Marek Mikulski

I miejsce w III grupie - Zuzanna Kuleszewicz
nauczyciel: Łukasz Pietrzak

STYCZEŃ

2. VIII Międzynarodowy Polsko - Niemiecki Konkurs Pianistyczny w Zgorzelcu
      III miejsce - Magdalena Mydłowska
      nauczyciel: Urszula Smolska

1. X Dolnośląskie Kolędowanie w Świdnicy
     Brązowy Anioł dla chóru "Cieplickie Trele"
     prowadzenie: Monika Frąckiewicz - Motyka

 


OSIĄGNIĘCIA W 2008 ROKU


GRUDZIEŃ
Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do przesłuchań makroregionalnych:

akordeon:
- Konrad Kuźmiński - nauczyciel: Małgorzata Popis
- Sandra Lewkowicz - nauczyciel: Małgorzata Popis

gitara:
- Zuzanna Kuleszewicz - nauczyciel: Łukasz Pietrzak

skrzypce:
- Bartosz Czyżewski - nauczyciel: Ludmiła Sołowiewicz
- Alicja Dąbrowska - nauczyciel: Marta Jędruch
- Katarzyna Jastrząb - nauczyciel: Joanna Kamińska - Wasiuk
- Łukasz Kucharski - nauczyciel: Ludmiła Sołowiewicz
- Paulina Pazurkiewicz - nauczyciel: Lucyna Pawlak

fortepian:
- Kirył Pietruczuk - nauczyciel: Violetta Aftanas - Dąbek
- Agnieszka Michałkiewicz - nauczyciel: Irina Oleszkiewicz
- Aleksandra Szyszko - nauczyciel: Ewa Pieńkowska
- Katarzyna Sadecka - nauczyciel: Danuta Cel
- Joanna Wrona - nauczyciel: Irina Oleszkiewicz
- Maria Zagajewska - nauczyciel: Irina Oleszkiewicz

 

PAŹDZIERNIK

  1. IV Transgraniczny Przegląd Muzyki Popularno - Rozrywkowej
    - I miejsce: Amelia Lewandowska
    Nauczyciel: Ewa Pieńkowska
    - III miejsce: Piotr Pawłowski
    Nauczyciel: Daria Wyrostek - Pelc
    - III miejce i wyróżnienie za osobowość indywidualną i muzyczną: Kirył Pietruczuk
    Nauczyciel: Violetta Aftanas - Dąbek
    - Wyróżnienie: Zuzanna Rzemińska
    Nauczyciel: Daria Wyrostek - Pelc

WRZESIEŃ

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla:
- Sulamity Ślubowskiej
- Julii Małek

CZERWIEC

  1. III Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów w Świdnicy
    - tytuł "Srebrnej Rączki": Magdalena Mydłowska
    Nauczyciel: Urszula Smolska

MAJ

  1. Makroregionalny Konkurs Gitarowy "Stanisław Mroński in Memoriam"
    - Wyróżnienie I stopnia: Filip Cel
    Nauczyciel: Marek Mikulski
  2. VIII Międzynarodowy Konkurs Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze
    KATEGORIA I
    - II miejsce:
    Zuzanna Rzemińska - kl II
    Piotr Pawłowski - kl II
    Nauczyciel: Daria Wyrostek - Pelc
    - III miejsce:
    Filip Pietruczuk - kl I/6
    Nauczyciel: Violetta Aftanas - Dąbek
    Aleksandra Fienbier - kl II/6
    Nauczyciel: Marta Wiewióra
    KATEGORIA II
    - II miejsce:
    Kamil Pszeniczny - kl II/6
    Aleksandra Szyszko - kl III/6
    Nauczyciel: Ewa Pieńkowska
    - III miejsce:
    Joanna Wrona - kl IV/6
    Maria Zagajewska - kl IV/6
    Nauczyciel: Irina Oleszkiewicz
    KATEGORIA III
    - III miejsce:
    Martyna Matoszka - kl V/6
    Weronika Pełka - kl V/6
    Nauczyciel: Danuta Cel
  3. IX Ogólnopolski Konkurs Gitary Klasycznej w Kępnie
    - III miejsce: Wojciech Obarzanek
    Nauczyciel: Łukasz Pietrzak
  4. XV Muzyczne Prezentacje mlodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej
    - III miejsce: Bartosz Czyżewski
    Nauczyciel: Irina Movlian - Cichoń
  5. II Regionalny Konkurs Instrumentalny „Muzyczne figle” - Lubin
    GRUPA II
    - Wyróżnienie: Aldona Gawryjołek
    Nauczyciel: Irina Movlian - Cichoń
  6. XVIII Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu
    - Wyróżnienie: Julia Małek
    Nauczyciel: Ludmiła Sołowiewicz
    Akompaniament: Joanna Chek

KWIECIEŃ

  1. IX Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. G. Bacewicz Szkół Muzycznych I st. we Wrocławiu
    - II miejsce: Sulamita Ślubowska
    Nauczyciel: Ludmiła Sołowiewicz
    - Wyróżnienie: Julia Małek
    Nauczyciel: Ludmiła Sołowiewicz

MARZEC

  1. Międzyszkolny Konkurs „Na miniaturę” w Lubaniu
    - I miejsce: Zuzanna Kuleszewicz - gitara
    Nauczyciel: Łukasz Pietrzak
    - I miejsce: Filip Cel - gitara
    Nauczyciel: Marek Mikulski
    - II miejsce: Karolina Kulla - skrzypce
    Nauczyciel: Marta Jędruch
    - II miejsce: Anna Zębik - skrzypce
    Nauczyciel: Marta Jędruch
  2. X Dolnośląski Konkurs Gitarowy w Kłodzku
    KATEGORIA ZESPOŁÓW
    - III miejsce: Trio Gitarowe
    Jagoda Pelczarska,
    Wojciech Obarzanek,
    Robert Wiski
    Nauczyciel: Łukasz Pietrzak
    GRUPA II - SOLIŚCI
    - Wyróżnienie: Filip Cel
    Nauczyciel: Marek Mikulski

LUTY

  1. Szkolny konkurs na najlepsze wykonanie formy tanecznej
    GRUPA I - SKRZYPCE
    - I miejsce: Anna Zębik
    Nauczyciel: Marta Jędruch
    - II miejsce: nie przyznano
    - III miejsce ex equo: Bartosz Czyżewski
    Nauczyciel: Irina Movlian - Cichoń
    - III miejsce ex equo: Łukasz Kucharski
    Nauczyciel: Lucyna Pawlak
    GRUPA I - FORTEPIAN
    - I miejsce ex equo: Kamil Przeniczny
    Nauczyciel: Ewa Pieńkowska
    - I miejsce ex equo: Kirył Pietruczuk
    Nauczyciel: Violetta Aftanas - Dąbek
    - II miejsce: Zuzanna Rzemińska
    Nauczyciel: Daria Wyrostek - Pelc
    - III miejsce ex equo: Magdalena Wałęska
    Nauczyciel: Ewa Pieńkowska
    - III miejsce ex equo: Karolina Romanów
    Nauczyciel: Marta Wiewióra
    - Wyróżnienie: Sylwia Murawska
    Nauczyciel: Ewa Ludwicka - Hołodziuk

    GRUPA II
    - I miejsce ex equo: Sulamita Ślubowska
    Nauczyciel: Irina Olszkiewicz
    - I miejsce ex equo: Karolina Krzyśków
    Nauczyciel: Daria Wyrostek - Pelc
    - II miejsce: Weronika Pełka
    Nauczyciel: Danuta Cel
    - III miejsce: Karolina Kulla
    Nauczyciel: Marta Jędruch
    - Wyróżnienie: Martyna Matoszka
    Nauczyciel: Danuta Cel
    - Wyróżnienie: Kinga Malec
    Nauczyciel: Ewa Ludwicka - Hołodziuk
    - Wyróżnienie: Jagoda Kuźniar
    Nauczyciel: Ewa Ludwicka - Hołodziuk
    - Wyróżnienie: Maria Zagajewska
    Nauczyciel: Irina Oleszkiewicz
    - Wyróżnienie: Amelia Lewandowska
    Nauczyciel: Ewa Pieńkowska

    DUETY
    - I miejsce: Amelia Lewandowska & Aleksandra Szyszko
    Nauczyciel: Ewa Pieńkowska
    - II miejsce: Joanna Wrona & Maria Zagajewska
    Nauczyciel: Irina Olszkiewicz
    - III miejsce: Sylwia Murawska & Kinga Malec
    Nauczyciel: Ewa Ludwicka - Hołodziuk
    - Wyróżnienie: Paulina Pazurkiewicz
    Nauczyciel: Lucyna Pawlak
    & Maksymilian Niemczyk
    Nauczyciel: Marta Jędruch
    - Wyróżnienie: Kinga Malec & Jagoda Kuźniar
    Nauczyciel: Ewa Ludwicka - Hołodziuk
    - Wyróżnienie: Kornelia Gromala & Magdalena Mydłowska
    Nauczyciel: Urszula Smolska

STYCZEŃ

  1. IX Dolnośląskie Kolędowanie we Wrocławiu
    Srebrny Anioł dla chóru „Cieplickie Trele”
    Brązowy Anioł dla chóru „Cnoncentus”
    Prowadzenie: Daria Wyrostek - Pelc
  2. VII niemiecko - polski Konkurs Pianistyczny „Hillera” w Görlitz / Zgorzelec
    - III miejsce w kategorii: fortepian duety dla
    Magdaleny Mydłowskiej i Kornelii Gromali;
    Nauczyciel: Urszula Smolska


 

OSIĄGNIĘCIA W 2007 ROKU


 

GRUDZIEŃ

  1. IV Międzynarodowy Festiwal i Konkurs „Gitaromania” w Karpaczu
    Wyróżnienie i nagroda Prezydenta Miasta dla najlepszego uczestnika z Jeleniej Góry: Filip Cel
    Nauczyciel: Marek Mikulski

LISTOPAD

  1. IX Festiwal Pieśni Patriotycznej w Żarowie
    Wyróżnienie w kategorii soliści, duety, zespoły wokalno instrumentalne dla chóru „Cieplickie Trele”
    Prowadzenie zespołu: Daria Wyrostek - Pelc

PAŹDZIERNIK

  1. Stypendium „Orlen Express” dla Sulamity Ślubowskiej
  2. Paulina Parowicz i Sulamita Ślubowska zostały zakwalifikowane do grona podopiecznych do Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci w roku szkolnym 2007/2008

WRZESIEŃ

  1. Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wyniki w nauce dla:
    - Sulamity Ślubowskiej
    - Julii Małek
    - Pauliny Parowicz

CZERWIEC

  1. I Ogólnopolski Festiwal Muzyki Kameralnej dla uczniów Szkół Muzycznych I st. pod artystycznym patronatem grupy MoCarta
    Nagroda w kategorii Najlepszy Zespół Skrzypcowy dla:
    Zespołu skrzypcowego.
    Prowadzenie zespołu:
    - Ludmiła Sołowiewicz
    - Jolanta Popielarz
  2. IV Dolnośląski Przegląd Chórów Szkół Muzycznych I stopnia w Lubinie.
    Srebrny Dzwon Lubina dla chóru „Cieplickie Trele”
    Prowadzenie: Daria Wyrostek - Pelc
    Akompaniament: Artur Rulewski
  3. II Lubuski Konkurs Gitarowy
    II miejsce w II grupie - Filip Cel
    Nauczyciel: Marek Mikulski

MAJ

  1. I Konkurs Klarnetowy we Wrocławiu
    Wyróżnienie I st. w grupie I - Piotr Ilnicki
    Nauczyciel: Witold Pelc
  2. Konkurs „Muzyka Polska” w Jeleniej Górze
    - III miejsce: Joanna Wrona
    Nauczyciel: Irina Oleszkiewicz
    - Wyróżnienie dla najmłodszego uczestnika otrzymał Kirył Pietruczuk
    Nauczyciel: Violetta Aftanas - Dąbek
    - Wyróżnienie za najlepsze wykonanie utworu K. Muszumań- s
 

strony internetowe - an-net.pl